Úvod

06. 01. 2019


 

Promotion & guerilla marketing

Naše firma je připravena zajistit realizaci kompletní promotion kampaně k Vámi pořádané kulturní (i jiné) akci. Mezi základní stavební kameny patří:

I. Distribuce letáků (Praha)

V naší databázi je více než 200 distribučních míst. Jedná se zejména o restaurace, puby, kina, kluby, galerie, divadla, skateshopy a jiné streetwearové obchody, vysoké školy, koleje a mnoho dalších míst s vysokou koncentrací obyvatel Prahy a to všech věkových a zájmových skupin.
Při realizaci je samozřejmě možné přizpůsobit výběr distribučních míst podle požadavků klienta s cílem co nejlépe zasáhnout konkrétní věkovou či zájmovou skupinu.

II. Distribuce letáků (celá Česká republika)

Rozvoz letáků příp.jiných reklamních materiálů podle přání klienta. V naší databázi je např. více než 300 klubů po celé ČR. Dále také disponujeme velmi obsáhlými databázemi čajoven, obchodů s CD, MC nosiči, divadel, či skateshopů, obchodů zdravé výživy, lékáren a drogérií.

III. Distribuce na vysoké školy a koleje - distribuce letáků / umísťování plakátů na nástěnky - vysoké školy (celá Česká republika)

V naší databázi je více než 320 vysokých škol a kolejí ve všech universitních městech v ČR (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, Pardubice, Liberec, Ústí nad Labem, Plzeň, České Budějovice, Zlín). Na tato místa lze umísťovat jak letáky (časopisy...), tak vyvěšovat plakáty na nástěnky.
Na ukázkovou fotodokumentaci (z několika po sobě jdoucích distribucí z let 2018 a 2019) se můžete podívat zde.

IV. Výlep plakátů

Výlep plakátů patří mezi jeden z nejefektivnějších způsobů propagace kulturních akcí. Ve spolupráci se spřátelenými firmami jsme schopni zajistit výlep plakátů po celé České republice, přizpůsobit výběr lokací podle přání klienta, příp. poradit s výběrem formátu plakátů, jejich designem, volbou tiskárny atd.
Na ukázky fotek z výlepu plakátů v různých regionech ČR se můžete podívat zde.

V. Další neortodoxní formy reklamy

Naše firma za svou již téměř desetiletou existenci realizovala stovky neortodoxních (nebo chcete-li guerillových) kampaní po celé České republice, některé dokonce na Slovensku a v Německu. V případě zájmu si můžete stáhnout fotodokumentaci z několika nejzajímavějších kampaní zde.


Upozornění potencionálním klientům aneb etická kritéria naší společnosti

Conspiracy, s.r.o se striktně odmítá podílet na propagaci aktivit, výrobků či služeb, které jsou rasisticky, nacionalisticky, fašisticky či xenofobně zaměřeny. Zároveň odmítáme spolupracovat se společnostmi, které se podílejí na utrpení lidí či zvířat, zejména tedy s farmaceutickými a kosmetickými společnostmi provádějícími pokusy na zvířatech, či s firmami obchodujícími s masnými produkty, kožešinami a ostatními výrobky získanými ze zabitých zvířat. Taktéž si vyhrazujeme právo odmítnout spolupráci i se společnostmi, které s výše uvedenými spolupracují.
Edit 22.03.2017: Žádáme politické subjekty typu Blok proti islámu, SPD, Úsvit, pan Miloš Zeman (se všemi svými ovečkami i ovčáčkami), pan Jaromír Soukup (a všechna jeho média a agentury) a jim podobné populistické xenofobní spolky, aby nás v žádném případě nekontaktovali. Nemáme žádný zájem o spolupráci, natožpak se podílet jakoukoli formou na propagaci podobných organizací a jednotlivců. Jednalo by se tak o ztrátu času pro obě strany.
To stejné samozřejmě platí i pro subjekty z "kultury" typu Ortel, Aleš Brichta apod. Nehledě na zjevný a neskrývaný primitivismus zmíněných jsme zastánci toho, aby hudba zůstala hudbou a jsme proti jejímu chtěnému i nechtěnému parodování.

Rubrika: Homepage | Celý článek: Úvod | Komentáře: 0

Kde získat více informací?

  • Pište na e-mail na conspiracy(zavináč)conspiracy.cz
  • Volejte na +420 603 831 045